Tema Koleji Uzaktan Eğitim Programı

Tema Koleji Uzaktan Eğitim

23 Mart itibariyle MEB tarafından Türkiye genelinde başlatılan uzaktan eğitimle eş zamanlı olarak planlanan Tema Koleji uzaktan eğitim programıyla anasınıfından başlayarak 12. Sınıf düzeyine kadar tüm öğrencilerimiz her gün öğretmenleri ile online platformda buluşuyor. 

Öğrencilerimiz ile öğretmenlerimiz arasındaki mesafeyi ortadan kaldırarak etkileşimli ders işlenmesine imkan sağlayan Tema Koleji uzaktan eğitim programında her sınıf seviyesine özel konu anlatımları, ders tekrarları, uygulamalı videolar ve online sınav sistemi yer almaktadır.

Sınıf öğretmenlerimizin yanı sıra, mentör öğretmenlerimiz ve rehber öğretmenlerimizin telefon aramaları ve video buluşmaları ile psikolojik destek alan öğrencilerimiz için bu süreci motivasyonlarını düşürmeden, verimli bir zaman dilimi olarak değerlendirmelerini hedeflemekteyiz.

Tema Koleji uzaktan eğitim programının sistemli bir şekilde başarıyla  yürütülmesini sağlayan Balgat, Bağlıca ve Kastamonu Kampüslerimizin sayın müdürleri ve idari kadrolarına, her gün öğrencileri ile özverili bir şekilde ilgilenen değerli öğretmenlerimize ve destekleri için kıymetli velilerimize teşekkür ediyor, sorumluluklarını yerine getirmenin bilinci ile derslerine aksatmadan katılan ve çalışmalarına başarı ile devam eden öğrencilerimizi özlemle kucaklıyoruz.